fbpx

Stoginės įrengimas

* Skaičiuoklė pateikia preliminarią kainą, į kurią įeina polių įrengimas, klijuotos medienos konstrukcija, dangos montavimas ir medienos dažymas/alyvavimas, jei norite gauti tikslesnę kainą, užpildykite užklausos forma ir mes su jumis susisieksime.

KODĖL VERTA ĮSIRENGTI STOGINĘ?

Montuojame medinės konstrukcijos stogines, kurios yra lengvos ir neperkrautos. Tinkamai paruošta lauko terasa su stogu, gali būti papildoma vieta valgomajam, poilsio ar netgi darbo kambariui. Įstiklinta, apšildyta terasa tikrai taps viena mėgstamiausių vietų jūsų kieme, nepaisant permainingo oro – patogumas ir jaukumas garantuotas. Stoginės įrengimas garantuotai bus geriausias jūsų sprendimas.

Stogas gali būti įvairių dangų, dažniausias pasirinkimas dėl dizaino ir patogumo yra skaidrios, šviesą praleidžiančios medžiagos: stiklas arba polikarbonatas. Dažnas pasirinkimas stoginę derinti prie esamo pastato stogo dangos: skardos, čerpelių ir kitų medžiagų. Suteikiame galimybę rinktis iš įvairių stogo dangų, kad atrastumėte tik jums individualiai labiausiai tinkamą sprendimą.

Two columns
Vertical
Horizontal
Stoginės įrengimas
Prelimenari suma
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
Have a promocode?
Promocode Hide Show
+370 652 62222