fbpx

Medžiagų Komplektas terasai

* Skaičiuoklė pateikia preliminarią terasos medžiagų kainą, į kurią įeina sraigtiniai pamatai, geotekstilė, maumedžio karkasas, visi reikalingi tvirtinimai, pasirinktos terasinės lentos, alyva terasai, jeigu ji medinė, transportavimo išlaidos. Jei norite gauti tikslesnę kainą ar turite papildomų klausimų – užpildykite užklausos formą ir greitu metu su jumis susisieksime.

KETINATE ĮSIRENGTI TERASĄ PATYS? ĮSIGYKITE PILNĄ TERASOS MEDŽIAGŲ KOMPLEKTĄ


Pagal jūsų norimos terasos dydį ir medžiagų pasirinkimą, paruošime visą terasos medžiagų komplektą. Prireikus, galime atvykti į vietą, išklausyti jūsų poreikius, išmatuoti ir pateikti tikslią medžiagų sąmatą. Patiems liks tiks sumontuoti. Užsakę medžiagų komplektą terasai, gausite iš mūsų ir  visą reikalinga informaciją apie terasos montavimą. 


Terasas montuojame įvairiems projektams. Nuo terasos jūsų gyvenamojo namo ar daugiabučio kieme, iki lauko poilsio zonų sodyboje. Siūlome platų dangų ir spalvų pasirinkimą, todėl tikrai atrasime jums tinkamiausią sprendimą projektui įgyvendinti. Medžiagų kokybė turi įtakos kainai, tačiau tai yra vienas svarbiausių aspektų, darančių įtaką terasos eksploatavimo laikui. Mes siūlome tik aukščiausios kokybės medžiagas, kad užtikrintume terasos stabilumą ir patvarumą.

Two columns
Vertical
Horizontal
Medžiagos terasai | Skaičiuoklė
Prelimenari suma
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
Have a promocode?
Promocode Hide Show
+370 652 62222