Medžiagų Komplektas terasai

Kraunasi...

MEDŽIAGOS TERASAI

Impregnuotos pušies terasa, AB klasės lentos

Lygaus arba rifliuoto paviršiaus šiaurinės pušies terasos lentos. Vakuuminiu būdu atliktas impregnavimas suteikia rudą spalvą ir apsaugo medieną nuo puvimo ir vabzdžių 5-7 metus. Impregnantas neatsparus saulės spinduliams, todėl ruda spalva pasišalins per 3-12 mėn, būtent todėl svarbu terasą padengti alyva - tai suteiks paviršiaus spalvai atsparumą išoriniams veiksniams. 

Maumedžio terasa, AB klasė lentos

Išskirtinai retas patvarumo savybes turintis medis. Laikui bėgant, maumedžio atsparumas puvimui ir kitiems neigiamiems atmosferos veiksniams tik didėja, todėl tai yra vienas labiausiai vertinamų medienos rūšių.

Termo pušies terasa, AB klasės lentos

Terminis karščio ir garų apdorojimas negrįžtamai paveikia medienos savybes: ji tampa itin stabili ir patvari, išlaiko nepakitusią pirminę išvaizdą, pagerėja termoizoliacija bei atsparumas dideliems temperatūros ir drėgmės pokyčiams.

Termo pušies terasa, A klasės lentos

Terminis karščio ir garų apdorojimas negrįžtamai paveikia medienos savybes: ji tampa itin stabili ir patvari, išlaiko nepakitusią pirminę išvaizdą, pagerėja termoizoliacija bei atsparumas dideliems temperatūros ir drėgmės pokyčiams.

WPC (medžio kompozito) terasa

Šiuolaikiška rinktinio medžio, bio kompozito terasa ilgaamžė, atspari smūgiams,puvimui, drėgmei, saulės spinduliams, bet kokiai temperatūrai, neslidi, nedegi. Puiki alternatyva tradicinės medienos lentoms, medžio kompozito terasa tausoja aplinką - sudėtyje neturi jokių žmogui ar aplinkai kenksmingų medžiagų.


Kilo klausimų? Skambinkite +37065262222

Preliminari medžiagų kaina

* Skaičiuoklė pateikia preliminarią terasos medžiagų kainą, į kurią įeina sraigtiniai pamatai, geotekstilė, maumedžio karkasas, visi reikalingi tvirtinimai, pasirinktos terasinės lentos, alyva terasai, jeigu ji medinė, transportavimo išlaidos. Jei norite gauti tikslesnę kainą ar turite papildomų klausimų - užpildykite užklausos formą ir greitu metu su jumis susisieksime.

0% Complete


  * Reikalaujamas

  * Skaičiuoklė pateikia preliminarią terasos medžiagų kainą, į kurią įeina sraigtiniai pamatai, geotekstilė, maumedžio karkasas, visi reikalingi tvirtinimai, pasirinktos terasinės lentos, alyva terasai, jeigu ji medinė, transportavimo išlaidos. Jei norite gauti tikslesnę kainą ar turite papildomų klausimų – užpildykite užklausos formą ir greitu metu su jumis susisieksime.

  KETINATE ĮSIRENGTI TERASĄ PATYS? ĮSIGYKITE PILNĄ TERASOS MEDŽIAGŲ KOMPLEKTĄ


  Pagal jūsų norimos terasos dydį ir medžiagų pasirinkimą, paruošime visą terasos medžiagų komplektą. Prireikus, galime atvykti į vietą, išklausyti jūsų poreikius, išmatuoti ir pateikti tikslią medžiagų sąmatą. Patiems liks tiks sumontuoti. Užsakę medžiagų komplektą terasai, gausite iš mūsų ir  visą reikalinga informaciją apie terasos montavimą. 


  Terasas montuojame įvairiems projektams. Nuo terasos jūsų gyvenamojo namo ar daugiabučio kieme, iki lauko poilsio zonų sodyboje. Siūlome platų dangų ir spalvų pasirinkimą, todėl tikrai atrasime jums tinkamiausią sprendimą projektui įgyvendinti. Medžiagų kokybė turi įtakos kainai, tačiau tai yra vienas svarbiausių aspektų, darančių įtaką terasos eksploatavimo laikui. Mes siūlome tik aukščiausios kokybės medžiagas, kad užtikrintume terasos stabilumą ir patvarumą.

  +370 652 62222